ପ୍ରେମରେ ସେକ୍ସ କରିବା ଆଗରୁ ଏ ସବୁ କରିବା ଜରୁରୀ ନଚେତ୍ ପ୍ରେମ ସଂପ୍ରକ ହେଇପାରେ ….

love-affection

ଯେତେବେଳେ ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ବିକାଶ ହୁଏ ସେତେବେଳ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ପରସ୍ପରର ଙ୍କୁ ବୁଝନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରନ୍ତି | ସମ୍ପର୍କକୁ ସୃଢୁଡ଼ କରିବା ପାଇଁ ବୁଝାମଣା ସହିତ ଜୀବନକୁ ଭଲ ପାଇବା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଅନେକ ଅନୁସନ୍ଧାନ ଏବଂ ଡାକ୍ତର ମଧ୍ୟ ଏହା ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତି | ତାଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଦମ୍ପତିଙ୍କ ବାହାଘର ସେମାନଙ୍କ ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ସମ୍ପର୍କ ଉପରେ ବହୁତ ନିର୍ଭର କରେ | ଆଜି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ତରଙ୍ଗତା ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଦେବୁ ଯାହାକୁ ଆପଣ ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କକୁ ମଧୁର କରିପାରିବେ ….

1. ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ସ୍ୱଚ୍ଛତାର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ତୁମର ହାତ ଏବଂ ପାଦ ଏବଂ ବାହୁର କେଶକୁ ଭଲ ଭାବରେ ସଫକାରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟଥା, ଅନ୍ତରଙ୍ଗତା ସମୟରେ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିବ୍ରତ କରିପାରିବେ | ବେଳେବେଳେ ଏହା ମଧ୍ୟ ସାଥୀକୁ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ |

sleep

2. ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଶରୀରରେ ହାଲୁକା ଅତର ଲଗାନ୍ତୁ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଏହାର ଗନ୍ଧ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ନୁହେଁ, ଏହା ସାଥୀକୁ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ |

3. ସାଥୀ ସାମ୍ନାରେ ଯିବାବେଳେ ଏକ ପାଟି ଫ୍ରେନ୍ସର ଖାଆନ୍ତୁ | ସାଥୀ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାବେଳେ ଏହା ଏକ ଭଲ ପ୍ରଭାବ ପକାଇଥାଏ | ସାଥୀଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ କରେ |

4. ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ | ଯଦି ତୁମର ଉଭୟଙ୍କର ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ, ତେବେ କେବଳ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅ |

5. ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ଥିବାବେଳେ, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ଆଗ୍ରହକୁ ଧ୍ୟାନରେ ରଖନ୍ତୁ | ସେହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କର, ଯାହାଫଳରେ ସେ ତୁମ ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

6. ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ପରିଷ୍କାର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତି | ବିଶେଷ କରି ଅନ୍ତ ବସ୍ତ୍ରର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଏହାର ରଙ୍ଗ ଏପରି ହେବା ଉଚିତ ଯାହା ସାଥୀକୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିଥାଏ |

7. ସମ୍ପର୍କ ବେଳେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ଉଚିତ୍ | କାହାର ପଦକ୍ଷେପ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ବିରକ୍ତିକର ହୋଇପାରେ |

8. ଅନ୍ତରଙ୍ଗ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ମହିଳାମାନେ ନଖ କାଟିବା ଆବଶ୍ୟକ | କେଶକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବାନ୍ଧନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବାବେଳେ ଏହା କୌଣସି ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ନାହିଁ |

9. ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବିଷୟରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ପାଆନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ସହିତ ମଧ୍ୟ ଏହା ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରନ୍ତୁ | କଥାବାର୍ତ୍ତା କରି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଏବଂ ନାପସନ୍ଦ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିପାରିବେ |

10. ସମ୍ପର୍କ ରଖିଲାବେଲେ କଦାପି ତତ୍ପରତା ଦେଖାନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀକୁ ଯଥେଷ୍ଟ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ, ଯେତେବେଳେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ଆରାମଦାୟକ ଅଟେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *