22 ମେ 2020 ଶୁକ୍ରବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜିର ଦୀନ

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ | ଜୀବନ ପ୍ରତି ତୁମର ମନୋଭାବ ଆପଣ ସକାରାତ୍ମକ ପାଇବେ | ଭଲ ସୂଚନା ଅଂଶୀଦାର କରିବ, ସାମାଜିକତା ଏବଂ ସଂଯୋଗ ଭଲ ହେବ | ଏପରି କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଲାଭ ମିଳିବ, ଯାହା ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିବ | ଅନେକ ମଜାଦାର ଧାରଣା ଏବଂ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ଆଜି ପ୍ରତିକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ମନକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଣ୍ଟା ଏବଂ ଗୋଡ ଯନ୍ତ୍ରଣା ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ମା ସହିତ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ଛଳନା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେମାନଙ୍କର ଅଭାବ ସହିତ ଲୋକଙ୍କୁ ଗ୍ରହଣ କର | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ହେତୁ ଏକ ଜଟିଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାଧାନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବେ | ମାନସିକ ବିଭ୍ରାଟ ଅଧିକ ହେବ, ତେଣୁ ଏକାଗ୍ରତାର ଅଭାବ ରହିବ | ଚାକିରୀ ଏବଂ ବୃତ୍ତିଗତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ଭଲ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଭଉଣୀମାନେ କୌଣସି ଉପହାର ଦେବା ଉଚିତ୍ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଏକ ସାମାଜିକ ସମାବେଶରେ, ତୁମେ କାହାକୁ ଭେଟି ପାରିବ ଯିଏ ତୁମ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବ | ପରିବାର ଏବଂ ସମାଜର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବେ | ବାପାଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ନିଶା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତି, ତେବେ ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ, ଆଜି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଜଟିଳତାର ଦିନ |

କର୍କଟ ରାଶି :ଆଜି, ତୁମର ହୃଦୟରେ କାହାର ଶବ୍ଦ ରଖ ନାହିଁ, ନିଜ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର | ଆଜି ଆପଣ ଏପରି କୌଣସି ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିପାରିବେ ଯାହା ବିଷୟରେ ଆପଣ ଅଧିକ ଚିନ୍ତା କରୁଥିଲେ | ମନରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ଅଛି ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନର ଅଭାବ ଅଛି | ଖାଦ୍ୟରେ ଭଜା କିମ୍ବା ଭଜା ଜିନିଷ ନ ଖାଇବା ଭଲ ହେବ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ, ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ତୁମର ଦାୟିତ୍ ତୁଲାଇବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ ରାଶି – ଏହି ରାଶି ବିଶିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତି ଏବଂ ଶାନି ଭ୍ରାଥ ପଢ଼ୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ଅଛନ୍ତି, ସଠିକ୍ ଦିଗ ବାଛିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଛିନ୍ନଛତ୍ରରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | ଶରୀରର ସ୍ୱଚ୍ଛତା ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବାର ଏହା ହେଉଛି ସମୟ | କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ତେଜିତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ କୌଣସି ବିଶୃଙ୍ଖଳା କିମ୍ବା ବାଧା ବିନା ସନ୍ତୋଷଜନକ ଭାବରେ ଆଗକୁ ବଢିବ

କନ୍ୟା ରାଶି : କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଯଥାସମ୍ଭବ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଯେତେବେଳେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆବଶ୍ୟକ ସେତେବେଳେ ଯାତ୍ରା କରନ୍ତୁ | ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ଆଶୀର୍ବାଦ ନିଅ, ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ସମାଜର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ରହିବ | ତୁମକୁ ଶୀଘ୍ର କିମ୍ବା ଶୀଘ୍ର କିଛି ନକରିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ଆଜି ତୁମେ ଶନି ଦେବଙ୍କ ଆରତୀ ପ୍ରଦର୍ଶନ କର |

ତୁଳା ରାଶି : ଅର୍ଥନୈତିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ, ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଭଲ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ମିଳିବ | ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ | ସାନ କୁର୍ମବେଢ଼ାର ପ୍ରତିପାଳକ ଗୁରୁତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକୁ ସହିତ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ। ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ସମର୍ଥନ କରିବ ତେଣୁ ତୁମେ ସାହସୀ ଏବଂ ସାହସୀ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ତୁମର ଦିନଟି ଭଲ ରହିବ | ଆଜି ରାତିରେ ତେଲ ତେଲର ଏକ ଦୀପ ଜାଳନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜିବୀଚ ରାଶି ଲୋକ ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ସୋରିଷ ତେଲରେ ଅଭିଷେକ କରନ୍ତୁ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ସହାର୍ଦ୍ଦ୍ୟ ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ | ସମୟ ଖୁସି ଏବଂ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେଇଥାଏ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯାହା କୁହାଯାଇଛି, ସେଥିପାଇଁ ତୁମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ, ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଆଜି ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଧନର ବର୍ଷା ପାଇଁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୁଦାୟ ଅଛି | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ପୁରସ୍କୃତ ହେବ, କାରଣ ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରୟାସରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବ | ଖରାପ ଘଟଣା ଘଟିବ | ଆଜି, ତୁମର ଚତୁରତା ବଜାୟ ରଖି ତୁମେ ଅନେକ ସଫଳତା ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସହଭାଗୀତା ବ୍ୟାକୁଳ ହେବ | ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ, ତୁମେ ବିରୋଧୀଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତୁମର ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ମଧୁରତା ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଦିନସାରା ତୁମେ ବହୁତ ଲଘୁଚାପ ଅନୁଭବ କରିବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମକୁ ଜୀବନରେ ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ | ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ଭିନ୍ନ ପରିଚୟ ପାଇବେ | ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ବିଶେଷକରି ଆଖିରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ତୁମର ଗୁଣ ପରିବାରରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଯଥେଷ୍ଟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦିନଟି ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ | କିନ୍ତୁ କିଛି ନକାରାତ୍ମକ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ସକାଳେ ଉଠିବା ଏବଂ ଜଗିଂ କରିବା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବ | ତୁମେ ଭଲ ପାଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ କାମ କରିବା ସମୟରେ ପିସ୍ ଲୋକମାନେ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ସହକର୍ମୀ କିମ୍ବା ତୁମର ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନରୁ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବ | ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନେ ଦୁର୍ବଳ ହେବେ। ଆଜି, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଏକ ବଡ଼ ଅଫରରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *