20 ମେ 2020 ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

ମେଷ ରାଶି :ଆଜି, ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ହଠାତ୍ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିପାରେ | ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ ନାମ: 21 ଥର ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଲୋକମାନେ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଜଣେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶିକ୍ଷକ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖିରେ ଭଲ ରହିପାରିବେ | ଏପରି କିଛି ଜିନିଷ କିମ୍ବା ଜିନିଷ ଥାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେବ | ସେୟାର ମାର୍କେଟ ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ ଇତ୍ୟାଦି ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ | ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଯଥେଷ୍ଟ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଟିକିଏ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଚିହ୍ନର ଜୀବନରେ ଆଜି ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯିବ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ଯେ କୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କର | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ | ତୁମର ସାଥୀ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଏବଂ ତୁମେ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଭୟ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଅସ୍ଥିର ରହିବେ | ତୁମର ନିୟମିତ ସୁବିଧାରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

ସିଂହ ରାଶି : ଯେ କୌଣସି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିବା ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁରୁଖୁରୁରେ ଯାଏ ନାହିଁ, ତେଣୁ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତିକ୍ତ କଥା କୁହ ନାହିଁ | ତୁମେ ଏହାକୁ ସମୟର ପ୍ରବାହରେ ଛାଡିଦିଅ | ଆବଶ୍ୟକ କାଗଜପତ୍ରକୁ ଯତ୍ନର ସହ ଦସ୍ତଖତ କରନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ରାଜନୀତି ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ତୁମର ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟକୁ ସନ୍ତୁଳିତ ରଖିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଆତ୍ମ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇ ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ଯଦିଓ ତୁମର କ୍ରୋଧ ଅତ୍ୟନ୍ତ କ୍ଷଣସ୍ଥାୟୀ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଆଜି ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | କାହା ସହିତ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ଗାଇ ଖାଇବାକୁ ଦିଅ, ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଶରୀରରେ ଚେତନା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡା କରିପାରନ୍ତି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | ମନରେ କୌଣସି ଅସୁବିଧା କିମ୍ବା ସମସ୍ୟା ଦେଖାଯିବ | ଆଜି ତୁମର ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ | ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଉତ୍ପାଦର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବ୍ୟବସାୟ ଚୁକ୍ତି ଆପଣଙ୍କୁ ହଠାତ୍ ଲାଭ ଦେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆନନ୍ଦ-ପ୍ରମୋଦ ପଛରେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରିବ | ତୁମର ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଶିଖରରେ ରୁହ | ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ କଠୋରତା ରହିବ ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ସେହି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କେହି ପ୍ରତାରଣା କରିପାରନ୍ତି | ବିବାହିତ ଜୀବନରେ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ | ଆପଣ ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିପାରିବେ | ଉପର ଶରୀରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ବୁଝାମଣାରେ ବହୁତ ଭଲ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସୃଜନଶୀଳତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କର | ପିଲାଟି ଜ୍ୱରରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି। ଚାକିରି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ତୀବ୍ର ହେବ | ସୁଖ ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ଦୂରେଇ ଯିବ ଏବଂ ଉପଭୋଗ କିମ୍ବା ସୁଖ ଜିତିବ | ଯଦି ଆପଣ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଋଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ମକର ରାଶି : ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ଦିନ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆସିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | କାହାକୁ ହତାଶ କିମ୍ବା ଇର୍ସା କରିବା ତୁମର କ୍ଷତି କରିପାରେ | ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଆଗାମୀ ଜୀବନର ପଥ ଏବଂ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ବହୁତ ଉଚ୍ଚରେ ସେଟ୍ କରିପାରିବ | ଆପଣ ଦ day ନନ୍ଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଭୟ ଲାଭ ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଡା ଆଜି, ତୁମର କ୍ୟାରିୟର ଏକ ନୂତନ ଦିଗ ପାଇପାରିବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପତ୍ତିଜନକ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଉପରେ ଆସିପାରେ | ଅନେକ ନୂତନ ସୃଜନଶୀଳ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନକୁ ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ ଏକ ବଡ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତି ତୁମର ବିଶେଷତା ଚିହ୍ନଟ କରିପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ତୁମକୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ପରିବାରରେ ହସ ଏବଂ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉତ୍ସାହର ପରିବେଶ ରହିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାଗୁଡିକ ନିଅନ୍ତୁ ଯାହା ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଆରୋଗ୍ୟ ହେଉନାହିଁ | ତଳ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଅତ୍ୟଧିକ ସାଂଘାତିକ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ଭୋଜନ ପରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳତାର ପରିମାଣ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *