18 ମେ 2020 ସୋମବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasiphala121

ମେଷ ରାଶି :ଆଜି, ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବଢିପାରେ | ହଠାତ୍ କିଛି ଅଜ୍ଞାତ ସମସ୍ୟା ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିପାରେ | ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ରହିବ | ତୁମେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଶ୍ରୀ ଗଣେଶ ନାମ: 21 ଥର ମନ୍ତ୍ର ଜପ କରନ୍ତୁ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଲୋକମାନେ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ନୂତନ ଜିନିଷ ଶିଖିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ଜଣେ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶିକ୍ଷକ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ସମସ୍ତଙ୍କ ଆଖିରେ ଭଲ ରହିପାରିବେ | ଏପରି କିଛି ଜିନିଷ କିମ୍ବା ଜିନିଷ ଥାଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆଗାମୀ ଦିନରେ ଏକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେବ | ସେୟାର ମାର୍କେଟ ଏବଂ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ଡ ଇତ୍ୟାଦି ଅନୁକୂଳ ଲାଭ ଦେବ | ବିରୋଧୀମାନେ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ଆପଣ ଏକ ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି ଯାହା ଯଥେଷ୍ଟ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଟିକିଏ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନ ଚିହ୍ନର ଜୀବନରେ ଆଜି ନୂଆ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖାଯିବ | ନୂତନ ଆୟର ଉତ୍ସ ବିକାଶ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏକ ଯୋଜନା ହେବ | ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ଯେ କୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମର ବୁଦ୍ଧି ବ୍ୟବହାର କର | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ।

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଘରର ପରିବେଶ ସୁଖଦ ହେବ | ପୂର୍ବରୁ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ | ତୁମର ସାଥୀ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ଏବଂ ତୁମେ ଅଲଗା ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ପ୍ରକାର ଭୟ ରହିବ ଏବଂ ଆପଣ ଅସ୍ଥିର ରହିବେ | ତୁମର ନିୟମିତ ସୁବିଧାରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅ |

ସିଂହ ରାଶି : ସତେଜତା ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ଅଭାବ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବ | ମନରେ ଚିନ୍ତାର ଅନୁଭବ ହେବ | ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଏତେ କଷ୍ଟ ହେବାର କୌଣସି ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ଆରାମ ପାଇବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ ନଚେତ୍ ଏଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭାରୀ ମୂଲ୍ୟ ଦେବାକୁ ପଡିବ | କୌଣସି ଅନିଚ୍ଛାକୃତ ପଦକ୍ଷେପ କିମ୍ବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଏହା ପରିଚାଳନା କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖର ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଆଜି ସଂପର୍କରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ ନାହିଁ ଯାହାକୁ ତୁମ ଜୀବନ ସାରା ଅନୁତାପ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର କ୍ରୋଧ ବିବାଦ ଏବଂ ଦୁଷ୍କର୍ମର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ହାତରେ ଆସୁଥିବା ସୁଯୋଗଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ହାତରୁ ଦୂରେଇ ଯିବା ପରି ଲାଗିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବ | ସମ୍ପର୍କରେ ଘନିଷ୍ଠତା ରହିବ, କିନ୍ତୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ମଧ୍ୟ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି :ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଲାଭ ଦେଖିବ | ସମ୍ପର୍କ ତୁମ ଜୀବନରେ ଅନେକ ଆନନ୍ଦ ପାଇଥାଏ, ସେମାନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଅ | ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପ୍ରତିପକ୍ଷ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଆଜି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କର, ବିଶେଷ କରି ଯେଉଁମାନେ ତୁମକୁ ଭଲ ପାଆନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଶିକ୍ଷା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ମନକୁ ଜାଗ୍ରତ ରଖିବ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟଥିତ କରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ | କିଛି ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କିଛି ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ କର ଏବଂ କାହାର କଥାବାର୍ତ୍ତା ଦ୍ୱାରା ଏତେ ପ୍ରଭାବିତ ହୁଅ ନାହିଁ ଯେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ | ସହଭାଗୀତାରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖିବ | ଅର୍ଥ, ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପ୍ରକୃତିର ସ୍ୱଭାବ କାହାକୁ ପାଇକ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ କ୍ରୋଧକୁ ରୋକନ୍ତୁ | ଆଜି ସାମାଜିକ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ଅଟେ। ନିଜ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ରହିବ।

ମକର ରାଶି : ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଥକ୍କା ଏବଂ ବିରକ୍ତିକର ଅନୁଭବ କରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ତଥା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ସୁଯୋଗ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ଟେନସନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ତେଣୁ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବଦା ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି – ଆଜି ଅଫିସରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ଉପହାସ କରିବେ। ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତ ଉତ୍ସାହ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ଏବଂ ଘରୋଇ ଟେନସନ ଦୂର କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବିରୋଧୀଙ୍କ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ରାଜନୈତିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରକାରର ସୁଖ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଘର ପରିବାରର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସୁସଂଗତ ରହିବ | ଛୋଟ ଜିନିଷକୁ ଏକ ସମସ୍ୟା କର ନାହିଁ | କ୍ୟାରିୟର ଉନ୍ନତିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *