17 ମେ 2020 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆଜି ଆସିବ ଖୁସିର ଲହରି

ମେଷ : ଆଜି କେହି କେହି ସେମାନଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଛୋଟ ସପିଂ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଅଟେ | ପରିସ୍ଥିତି ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣକୁ ସୁସଂଗତ ରଖନ୍ତୁ | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଆହୁରି ବହିପାରେ | ତୁମର କାମକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ଭାବରେ କର | ତୁମେ କୌଣସି ଜିନିଷ ଦ୍ୱାରା ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ତୁମେ ଏକ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ପାଇବ |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଏକ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବେ | ଆଜି ଏକ ସଫଳତା ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ | ଆପଣ ନିଜ ଭିତରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବେ | ଆପଣ ନିଜ ନିତ୍ୟକର୍ମରେ ଏକ ବଡ଼ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଚେତନ ହେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଆଜି ପୁରୁଣା ବିବାଦ କିମ୍ବା ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଭୁଲିଯିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଠିକ୍ ରଖିବା ପାଇଁ, ଭଜା ଏବଂ ଭଜା ଜିନିଷ ଖାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଗାଇ ମଟାକୁ ପରିବେଷଣ କର, ତୁମେ ଧନରୁ ଉପକୃତ ହେବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ମିଥୁନର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ | ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଋଣ ନିଅ ନାହିଁ | ଟଙ୍କା ଏବଂ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ମଧ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଏବଂ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କ ଏବଂ ଆଲୋଚନାରୁ ନିଜକୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ଘର ମନ୍ଦିରକୁ ସଫା କର | ତୁମ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଜଡିତ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ରୋମାନ୍ସ ରୋମାଞ୍ଚକର ହେବ, ତେଣୁ ତୁମେ ଯାହାକୁ ଭଲ ପାଅ ଏବଂ ଦିନଟି ଉପଭୋଗ କର | ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି | କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚାହିଁବେ | ଆପଣ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କାମ କରିବାକୁ ମନୋବୃତ୍ତିରେ ରହିବେ ନାହିଁ | ଏକ ଗରିବ ଝିଅକୁ ପୋଷାକ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କରେ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ |

ସିଂହ – ମନରେ ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ଧାରା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ, ସଫଳତା ନିଶ୍ଚୟ ମିଳିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ମନମୁଖି ଚିନ୍ତାଧାରା କେତେ ନୂତନ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ । ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ଓ ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ପାରସ୍ପରିକ ଆଲୋଚନା ମାଧ୍ୟମରେ ପାରିବାରିକ ତିକ୍ତତାର ସମାପ୍ତି ଘଟାଇବେ । ଅତୀତ ଘଟଣାକୁ ସ୍ମରଣ କରି ମନ ଉଦାସ କରିପାରନ୍ତି । ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ ଓ ବିଶେଷ କରି ବାହାର ଲୋକଙ୍କ ସହ ସଙ୍ଘବୋଧ ହୋଇ କାର୍ଯ୍ୟ ବା ବାର୍ତ୍ତାଳାପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧୂସର । ଆରାଧନା: ବାବା ଆଖଣ୍ତଳମଣି ।

କନ୍ୟା – ମନରେ ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ରହିବା । ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟାକୁ ମନ ଭିତରେ ରଖି କାମ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେବେ । ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଉପରେ ନିର୍ଭର ନ କରି ଦୁଃସାହସିକ ପଦକ୍ଷେପ ନେଇ ସମସ୍ୟାକୁ ସୁଧାରି ନେବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଦୈହିକ ଦୁର୍ବଳତା ଯୋଗୁ ମନୋବଳ କମି ଯାଇପାରେ । ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ନାଥିବା ଯୋଗୁଁ ମନରେ ସରସତା ରହିବା ନାହିଁ । ସ୍ଵାର୍ଥ ସାଧନରେ ବାଧା ଉପୁଜିବା ଯୋଗୁଁ ଆତ୍ମୀୟମାନେ ହଠାତ୍‌ ଶତ୍ରୁତା କରିପାରନ୍ତି । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ପାଇବେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଲାଲ । ଆରାଧନା: ମାଆ ମାଣିକେଶ୍ଵରୀ ।

ତୁଳା – ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆମୋଦ ଓ ପ୍ରମୋଦ ମଧ୍ୟରେ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଯୋଗୁଁ ଆନୁଷ୍ଠାନିକ କାମରୁ ଖୁସି ମିଳିବ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ସାମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଲାଭ ଓ ପଦମର୍ଯ୍ୟାଦା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ଚାକିରୀ ଜୀବିମାନେ ନିଜ କ୍ଷେତ୍ରରେ କର୍ମ ଯୋଗକୁ ଅଧିକ ମହତ୍ତ୍ୱ ଦେବେ । ତଳୁ ଉପର ସ୍ତର ଯାଏଁ ଆଦୃତି ଓ ମାନ୍ୟତା ଅର୍ଜ୍ଜନ କରିବେ । ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିକୁ କେନ୍ଦ୍ର କରି ଝଗଡ଼ା ଲାଗିବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି । ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ହେବ । ଆତ୍ମୀୟ ସ୍ଵଜନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହୋଇପାରେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧଳା । ଆରାଧନା: ହର ପାର୍ବତୀ ।

ବିଛା – ମନରେ ସକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତା ଧାରା ବଜାୟ ରହିବା । କୌଣସି ଅଶାନ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ ନାହିଁ । ସମାଜ ସେବାରେ ସ୍ଵନାମ ଅର୍ଜନ କରିପାରିବେ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ନିଷ୍ଠାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ । ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯେତେଟା ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଜଟିଳ ମନେ କରୁଛନ୍ତି ବାସ୍ତବରେ ସେପରି କିଛି ହେବ ନାହିଁ । ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖ ଓ ଶାନ୍ତିରେ କଟିବ କିନ୍ତୁ ଭୁଲ୍‌ ବୁଝାମଣାରୁ ପରିବାରରେ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ମନୋମାଳିନ୍ୟ ଘଟିପାରେ । ଶୁଭରଙ୍ଗ: ଧୂସର । ଆରାଧନା: ବାବା ଆଖଣ୍ତଳମଣି ।

ଧନୁ ରାଶି : ତୁମେ ଯେତେ ଗୁପ୍ତ ରହସ୍ୟ ରଖିବ, ସେତେ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ, ପୂଜା ଇତ୍ୟାଦିରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ | କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଅଟେ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରନ୍ତି | ସେଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ | ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ।

ମକର ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଏକ ଉତ୍ସାହର ଭାବନା ଆସିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଦିନର ସମୟ ଖୁସିରେ ବିତାଇବ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ସାଂସାରିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବ | ଦିନସାରା ମନର ସୁଖ ରହିବ | ପରିବାରକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଭଲ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ସହଯୋଗ ଦିଅ, ଜୀବନରେ ସୁଖ ମିଳିବ | କ୍ୟାରିୟରରେ ଗମ୍ଭୀର ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କର | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ବଦଳିପାରେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ଼ ଭାଇ ଏବଂ ଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ତୁମର ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ଅନ୍ୟ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କୁ ତୁମ ଆଡକୁ ଆକର୍ଷିତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କରାଯାଇଥିବା ଚୁକ୍ତିରେ ଜଣେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବ | ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ମହଲରୁ ପ୍ରତାରଣା କରାଯାଇପାରେ, ତେଣୁ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସାଥୀ ସହିତ ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ କିଛି ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ବାଟରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଅଧିକ ଲାଭ ନେବାକୁ ପ୍ରଲୋଭନରେ କୌଣସି କ୍ଷତି ହୁଏ ନାହିଁ | ଆପଣ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱଚ୍ଛତା ସହିତ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆପଣଙ୍କ କଥା ରଖିବା ଦିନ | ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅତିଥି ଆସିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ତୁମର ଆତ୍ମା ​​ଉଚ୍ଚ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ସୁଯୋଗ ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *