13 ମେ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତତା ଭିତରେ କିଛି ଫଇସଲା ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଅତିରିକ୍ତ ସୁଜନାତ୍ମକ ବିଚାରଗୁଡିକ ସାହାରା ନିଅନ୍ତୁ , ପାରିବାରିକ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଆରାମ ସେ ରୁହନ୍ତୁ , ବେରୋଜଗାରୀ ଦୁର କରିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ , ଅଫିସ୍ ରେ ଅଧିକାରୀ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟଶୈଳୀ ଓ ପରିଶ୍ରମ ରୁ ଖୁସି ହେବେ , ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ କିମ୍ବା ସରକାରଙ୍କ ସହ ନିରାଶ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଶାରରୀକ କଷ୍ଟର ଆଶଙ୍କା ଅଛି ।

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହ ମସ୍ତିକରିବାର ମଜା ପାଇବେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ କେଉଁ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ ଲୋକଙ୍କ ସହ ହୋଇପାରେ , ଅଚାନକ କିଛି ତରିକା ଦିମାଗରେ ଆସିପାରେ , ଛୁଆଙ୍କ ସହ କଥା ହୁଅନ୍ତୁ , ଯାହା ସହ ଆପଣଙ୍କ ମନ କହୁଛି , କୌଣସି କାରଣ ନଥାଇ ବିବାଦ ଘେରକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ , ବନ୍ଧୁ ଓ ସଂମ୍ପର୍କିୟଙ୍କ ସହାୟତା କରିବାରେ ଅବସର ମିଳିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ମିତ୍ର ସହ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ , ମନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଯୋଗୁଁ ଚିନ୍ତିତ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି , କଡା କଥା ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଆଜି ନିଜ ଘର ପରିବାର ର ଲୋକଙ୍କ ତଥା ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେବେ , ଓ ଆପଣଙ୍କ ସାଥ୍ ଦେବେ , କାରୋବାର ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ , କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲାରେ ଗତି ଆସିବ ।

କର୍କଟ୍ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପରିଜନଙ୍କ ଠାରୁ ପୁରା ସହଯୋଗ ରହିବ , ଭାବିଥିବା କାମ ପୁରା ହେବାକୁ ସମୟ ଲାଗିପାରେ , ଆଜି କେଉଁ କାମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକା ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଧ୍ୟାନ ରଖନ୍ତୁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟର ସହ୍ କିଛି ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ବଞ୍ଚିବାର ଅଛି , ବାହାନ ଚଲାଉଥିବା ସମୟରେ ବହୁତ ସାବଧନତା ରଖନ୍ତୁ , କାରଣ ଦୁର୍ଘଟଣାର ଯୋଗ ହେଉଛି , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ , ନିଜ ଉର୍ଜାକୁ ସଠିକ୍ ଦିଗରେ ଲଗାନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମ ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ମତକୁ ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅ | କିନ୍ତୁ କାହାର ପରାମର୍ଶ ଗ୍ରହଣ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ନିଶ୍ଚିତ ହୁଅନ୍ତୁ ଯେ ସେହି ଉପଦେଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କେତେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ | ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରି ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବେ | ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ଠକ୍ ଠକ୍ କରୁଛି | ଆଜି ତୁମେ ଏସୋଟେରିଜିମ୍ ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାର ରଙ୍ଗରେ ରଙ୍ଗୀନ ହେବ | ଆଜିଠାରୁ ଏପରି କିଛି ବ୍ୟବସ୍ଥା କର, ଯାହାଫଳରେ ମୁଣ୍ଡରେ ଋଣ ହ୍ରାସ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଭଲ ପରିବେଶ ରହିବ | ବାସ୍ତୁ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଏକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିପାରେ, ଯାହା ଆପଣ ଭାବିନଥିବେ | ବୃତ୍ତିଗତ ସାମ୍ନାରେ ତୁମର ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀଙ୍କ ଯୋଜନା ଫଳହୀନ ହେବ | ତୁମର କାମ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଅଟକି ଯାଇପାରେ | ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବଢିପାରେ| ଆଜି ଆପଣ କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଶକ୍ତିର ସର୍ବୋତ୍ତମ ଉପଯୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବା ଆପଣଙ୍କୁ ଆରାମ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ସମ୍ପର୍କ ଏବଂ ନଷ୍ଟ ହୋଇଥିବା ଜିନିଷରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି, ଏହାକୁ କାହା ସହିତ ସେୟାର କରନ୍ତୁ | ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସଂଗଠନର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ପାରିବାରିକ ସମ୍ପର୍କ ତୀବ୍ର ହେବ | ଆପଣ କିଛି ଚାପରେ ରହିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସକାରାତ୍ମକ ରଖ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, କିନ୍ତୁ ଅସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ | ଆଜି ତାଙ୍କ କପାଳକୁ ଛୁଇଁ ଗୋମାତାଙ୍କୁ ନମସ୍କାର କରନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇଯିବ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ ଏବଂ ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ରହିବ | ଜୀବାନାଥୀଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କାମ କରିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହେବେ କ୍ରୋଧକୁ ରୋକନ୍ତୁ | ଆଜି ସାମାଜିକ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ଅଟେ। ନିଜ ଉପରେ ନିର୍ଭର କରି ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ରହିବ।

ମକର ରାଶି : ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଥକ୍କା ଏବଂ ବିରକ୍ତିକର ଅନୁଭବ କରିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ତଥା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଏକ ଭଲ ସୁଯୋଗ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ନିଜ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର ସୁଯୋଗ ରହିବ, କିନ୍ତୁ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ଟେନସନ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ, ତେଣୁ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସର୍ବଦା ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି – ଆଜି ଅଫିସରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏବଂ ସହକର୍ମୀମାନେ ଉପହାସ କରିବେ। ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଜବରଦସ୍ତ ଉତ୍ସାହ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ ଏବଂ ଘରୋଇ ଟେନସନ ଦୂର କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ | ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେତୁ ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ସ୍ଥାନରେ ଅଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ବିରୋଧୀଙ୍କ ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ରାଜନୈତିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆଜି ଆପଣ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ସନ୍ତୁଷ୍ଟିର ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷମତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ତୁମେ ତୁମର ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପ୍ରକାରର ସୁଖ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ଏବଂ ଘର ପରିବାରର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହିତ ସୁସଂଗତ ରହିବ | ଛୋଟ ଜିନିଷକୁ ଏକ ସମସ୍ୟା କର ନାହିଁ | କ୍ୟାରିୟର ଉନ୍ନତିର ନୂତନ ରାସ୍ତା ଖୋଲିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *