04 ମାର୍ଚ ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ ଏହି ସବୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସି ଖବର

ମେଷ – ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ହେବ | ବିବାଦକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହେବ | ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ମଧ୍ୟ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ବ୍ୟବସାୟୀ, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ସରକାରୀ କର୍ମଚାରୀ, ତେବେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ସାମାଜିକ ସମ୍ପର୍କ ସନ୍ଧ୍ୟା ସମୟରେ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ହଠାତ୍ ଲାଭ ହୋଇପାରେ |

ବୃଷ – ଶତ୍ରୁମାନେ ପରାସ୍ତ ହେବେ। ଆପଣ ପାର୍ଟୀ ଏବଂ ପିକନିକ୍ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପଣ୍ଡିତମାନଙ୍କ ସହିତ ରହିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନେ ସହଯୋଗ କରିବେ । ଆଜି ଦିନର ପ୍ରଥମାର୍ଦ୍ଧରେ ଅଳ୍ପ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଚାକିରି-ବୃତ୍ତି ସହ ଜଡିତ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ |  ରାତ୍ରି ସମୟ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ମଜାଳିଆ ହାସ୍ୟରେ ଅତିବାହିତ ହେବ |

ମିଥୁନ – ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଚିନ୍ତା ହେବ | ଜମି ଏବଂ ନିର୍ମାଣ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ। ବେକାରୀ ଦୂର ହେବ | ତୁମର ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ଲାଭଜନକ କାରବାର ହେବ | ସଫଳତାର ସହିତ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ |ଆଜି ଆପଣ ନିଜେ ଥଣ୍ଡା ହୋଇଯିବେ | ପ୍ରତିପକ୍ଷର ସମାଲୋଚନା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ନ ଦେଇ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | ଭବିଷ୍ୟତରେ ସଫଳତା ଆପଣଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେବ | ତୁମର ସାମାଜିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବୃଦ୍ଧି କରିବାକୁ ଆପଣ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ରାତିରେ ପ୍ରିୟଜନ ଏବଂ ପରିବାରର ହାସ୍ୟରସ ହାସ୍ୟରସ ହେବ |

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ଖୁସି ଖବର ଶୁଣିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଆନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ଖୁସି ଖବର ମିଳିପାରେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲରେ କଟିବ । ଏହି ସମୟଟି ଆପଣ ନିଜ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ କଟାଇ ପାରନ୍ତି । ସାମାଜିକ ସମାରୋହକୁ ଆପଣ ସର୍ବଦା ମନେରଖିବେ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଲୋକମାନଙ୍କ ଗହଳି ଚ଼ହଳି ଲାଗିରହିବ । ବୋଧହୁଏ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ରହିପାରନ୍ତି । ତଥାପି ଆପଣଙ୍କ ଦିନଚ଼ର୍ଯ୍ୟାରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ଆର୍ଥିକ ମାମଲାର ଆୟୋଜନ ହେବ। ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ ଏବଂ ସୌନ୍ଧର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ରବ୍ୟ ପଛରେ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ମାତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ବିଚାରରେ ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ନୂଆ କାମର ଆରମ୍ଭ ବୁଝି ବିଚାରି କରନ୍ତୁ।ପ୍ରତିକାର- ଗୁଡ ରୁଟି ଗାଈକୁ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ।

ସିଂହ : ଆଜି ଆପଣ ସାରାଦିନ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଟାଇବେ ଓ ବହୁତ ମଜା କରିବେ । ଏହି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ଼ ହେବା ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ନିକଟତର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିର କାରଣ ହେବେ । ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ବହୁତ ମଜା କରନ୍ତୁ । ଆଜି ଆପଣ ଘରକାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ । ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିବାପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ଘରକୁ ଆସି ପାରନ୍ତି । ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ଖୁସି ମଉଜ କରନ୍ତୁ । କିନ୍ତୁ ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଆପଣ ଆନନ୍ଦିତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ପାରିବାରିକ ପ୍ରଶ୍ନର ଚର୍ଚ୍ଚାର ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧିର ଯୋଗ ଅଛି। ମହିଳାମାନଙ୍କ ପଛରେ ଧନ ବ୍ୟୟ ହୋଇପାରେ। ଜମି, ବାସଗୃହ, ବାହନ ଆଦିର ସଉଦା ସମ୍ଭାଳି କରି କରନ୍ତୁ।ପ୍ରତିକାର:- ମସୁର ଡାଲି ମନ୍ଦିରରେ ଦାନ କରନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା : ଆଜି ବହୁତ ଖୁସିରେ ରହିବେ,କାରଣ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଛନ୍ତି ବହୁଦିନ ଧରି ଅନେକ ଅସୁବିଧାରେ ସମୁଖୀନ ହୋଇଆସୁଥିଲେ । ଆଜି ଆପଣ ନିଜର ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ କଥା ନଶୁଣି ,ନିଜର ହୃଦୟ କଥା ଶୁଣନ୍ତୁ ।ଆପଣଙ୍କ ଅନ୍ତରର ବାଣି ହିଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ଦିଗଦର୍ଶନ ଦେବ ।ଆପଣ ନିଜେ ହିଁ ନିଜକୁ ଆଗେଇ ନେବାରେ ସାହାୟକ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଏବେ ଆପଣଙ୍କୁ ସଠିକ୍ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବା ଉଚ଼ିତ୍ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ମା’ ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ରହିବ। ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ବଢ଼ିବ। ସାମାଜରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯଶ-କୀର୍ତ୍ତି ମିଳିବ। ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ହେବ। ପର୍ଯ୍ୟଟନର ଆୟୋଜନ ଆପଣ କରିବେ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି।ପ୍ରତିକାର:- ବୃଦ୍ଧାଙ୍କର ସେବା କରି ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ।

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଖୁସି ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରରେ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ ସହନଶକ୍ତି ବି ବଢିବ , କିଛି ମାମଲାରେ ପଇସା ଅଟକିପାରେ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇକରି ଟେନସନ୍ ବଢିପାରେ , କାର୍ଯ୍ୟଭାର ବଢିବା ଦ୍ୱାରା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ କିଛି ଢିଲାପଣ ଆସିବ , କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହନ ପରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ଆସିବ , ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ରୁପରେ ପ୍ରଗତି ହେବ , ନିଜ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ନାହିଁ ତେବେ ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା ବଢିପାରେ , ଛାତ୍ରଙ୍କର ପରୀକ୍ଷାରେ ଲାଭ ହେବ ।

ବିଛା ରାଶି : ଗୃହ ନବିକରଣ ଉପରେ ବ୍ୟୟ ହୋଇପାରେ , ଚାକିରି ପେଶା ଓ ବିଜନେସ୍ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ବିପଦପୁର୍ଣ୍ଣ କାମରୁ ବଞ୍ଚିବାକୁ ହେବ , ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ବଢାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପ ପ୍ରଭାବ ଦେଖାଇବ ନାହିଁ , ଅନୁଭବି ଲୋକଙ୍କର ସହ ମିଶିକରି ଚେଷ୍ଟ୍ କରନ୍ତୁ , ଓ ତାଙ୍କର କଣ କହିବାର ଅଛି , ଆପଣ ଏକ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ଜୋଡିହେବେ , କିନ୍ତୁ ପୁରୁଣା କଥାକୁ ମନେ ପକାଇ ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ , ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ , ଜମି ବାଡି ରୁ ଲାଭ ମିଳିବ , ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀଙ୍କ ଖେଳାଳୀଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ ଚାଳୁଛି ।

ଧନୁ ରାଶି : ଅଚାନକ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର କାରଣରୁ ଭଲ ଯୋଗ ହେଉଛି , ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମାଧୁର୍ୟତା ହେବ , ବାପାଙ୍କ ଉପଦେଶରେ କିଛି ଜାଦୁ ହୋଇପାରେ , ବିଦେଶ ସଂଚାରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭାଞ୍ଚିତ କରିପାରିବେ , ଯେଉଁ ଜାତକ ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅଛନ୍ତି ତାଙ୍କର ଆସୁଥିବ ସମୟ ବହୁତ ଉତ୍ତମ ରହିବ , ନିଜ କେଉଁ ସଂମ୍ପର୍କ ଭାଗ୍ୟର୍ ଭରସାରେ ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସେଥିରୁ ଶୁଭ ସମାଚାର ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିଜକୁ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ହେବ , ଜମି ବାଡି ବାହାନ କିଣିବାର ଯୋଗ ହେଉଛି ।

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସବୁ ଇଚ୍ଛା ପୁରା ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରରେ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ବହୁତ ଭଲ ହେବ , ବେପାରିକ ଗତିବିଧିଗୁଡିକ ଭଲ ଲାଭ ମିଳିବ , ବିତ୍ତିୟ ମାମଲାରେ ସାବଧାନତା ରହିବାକୁ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ନିଜର କମି ଗୁଡୀକ ପରିବର୍ତ୍ତେ ଭଲ କଥା ନିହିତ ଅଛି , କେଉଁ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନ ହେବ , ଧନର ପ୍ରାପ୍ତି ମାର୍ଗରେ ବାଧା ସମାପ୍ତ ହେବ , ମାସ୍ କମ୍ୟୁନିକେସନ୍ କରୁଥିବା ଛାତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ ଅଛି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ବହୁତ ଦିନରୁ ଅସମଞ୍ଜସ୍ୟ ହୋଇଥିବା କଥା ଆଜି ଅନ୍ତ ହେବ , ନିଜ ମାୟୁସି ଆଜି ସମାପ୍ତ ହେବ , ଯଦି ପୈତୃକ ସଂମ୍ପତ୍ତି ସଂବନ୍ଧିତ କିଛି ବି ଲମ୍ବିତ ମାମଲା ଅଛି , ତେବେ ସୌହାର୍ଯ୍ୟପୁର୍ଣ୍ଣ ଢଙ୍ଗରେ ଶେଷ କରିବାକୁ ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ , ଆଲସ୍ୟ ର ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ , ଆପଣ ନିଜ ଦାୟିତ୍ୱର ବୋଝରେ ପଡିଥିବାର ଜଣାଯାଏ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ଫିଟ୍ ରଖିବାକୁ ହେଲେ , ଅଙ୍କୁରିତ ଅନାଜ ଖାଆନ୍ତୁ , ହନୁମାନ ଚାଳୀଶା ପାଠ ଲାଭକାରୀ ହୋଇପାରେ , ପରିଜନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଅଧିକାରୀଙ୍କର ମାର୍ଗଦର୍ଶନରୁ ଆପଣଙ୍କ ଅଟକିଥିବା କାମ ପୁରା ହୋଇଯୀବ , ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦମୟ ରହିବ , ଆପଣ ନିଜ ପରିବାରରେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ କେଉଁ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାରେ ଯାଇପାରନ୍ତି , କେଉଁ ମୁଲ୍ୟବାବ ବସ୍ତୁ କିଣିବେ । କେଉଁ ଶୋକ ସମାଚାର ମିଳିବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି , ଧୈର୍ଯ୍ୟ ରଖନ୍ତୁ , ଛାତ୍ରଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସଂଘର୍ଷ କାରକ ଅଟେ,  ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ରହିବ , ଆପଣଙ୍କ କେଉଁ ମିତ୍ର କାରୋବାରର୍ ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ହାତ ବଢାଇବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *