10 ଫ୍ରେବୃଆରୀ 2020 ସୋମବାର ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଆଜି ମହାଦେବ ହେବେ ପ୍ରସନ୍ନ

ମେଷ ରାଶି :  ରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି ସମୟକୁ ନଷ୍ଟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବିନା ବିଜନେସ୍ କୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା କିମ୍ବା ନୁଆ ସଉଦା କାମରେ ମନ ଲଗାନ୍ତୁ , ଦରକାର ମୁତାବିକରୁ ଅଧିକା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଓ ଚାଲାକ୍ ଭରା ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଭାବନାତ୍ମକ ହିସାବରେ ବିପଦ ଡକାଇବା , ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ଜିବ , କେଉଁ ଲୋକଦ୍ୱାରା ଦିଆଯାଇଥିବା ସୁଚନା ଅବଶ୍ୟ ଯାଞ୍ଚ କରିନିଅନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟର ଓ ନିଜ ଆଡକୁ କେନ୍ଦ୍ରୀତ କରିବେ , ଦିନ ଭବନ ପାରିବାରିକ ସୁଖର ସହ କଟିବ ।

ବୃଷ ରାଶି : ଏହି ରାଶିର ବିଜନେସ୍ ମ୍ୟାନ୍ ଙ୍କୁ ଆଜି ଭଲ ଫାଇଦା ମିଳିପାରିବ , ଓ ନୁଆ କ୍ଲାଇଣ୍ଟ୍ ବି ହୋଇପାରନ୍ତି , ଖାଦ୍ୟପେୟରେ ସଂୟମ ରଖିବେ । ମାମୁଲି କଥାକୁ ନେଇ ଉଗ୍ର ହେବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଅନ୍ୟଥା ଝଗଡା ହେବାର ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ , ଯେଉଁ ଲୋକଙ୍କର ଆପଣଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ କେବେ କେବେ ହୁଏ ସେମାନଙ୍କୁ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଓ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବାର ଭଲ ଦିନ ଅଛି , ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ସାଥିରେ ଅଛି , ଓ ପରିଶ୍ରମ ବି ରଙ୍ଗ ଆଣିବ , ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ନିଶ୍ଚିତ ମିଳିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଚାକିରି ସଂବନ୍ଧରେ ଏକ ଭଲ ଖବର ମିଳିବ , କିଛି ଅଜଣା ବ୍ୟକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିପାରେ , ନିଜ ସେହି ଅଭ୍ୟାସକୁ ତ୍ୟାଗକରିବାର ପ୍ରୟାସ କରନ୍ତୁ , ଯେଉଁ ଅଭ୍ୟାସର କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ହେଉଛି , ଖୁସିରେ ରୁହନ୍ତୁ , ଓ ପ୍ରେମରେ ରାସ୍ତାରେ ଆସୁଥିବା ବାଧାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହନ୍ତୁ , ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଓ ବହୁତ ଫାଇଦାଦାୟକ ରହିବ , ଲମ୍ବା ଅବଧି ଲାଭ ପାଇଁ ସେୟାର୍ ଓ ମ୍ୟୁଚୁଆଲ୍ ଫଣ୍ତରେ ନିବେଶ କରନ୍ତୁ ।

krishna

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବଢିଆ ପ୍ରତିଭାର ପରିଚୟ ଦେବାରେ ସଫଳତା ପାଇବେ , ଆପଣ ନିଜେ ରୋମାଞ୍ଚକ ଅବସ୍ଥାରେ ପାଇବେ , ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ଆଣିବ , କାର୍ଯାଳୟରେ ମାହୋଲ୍ ଭଲ ରହିବ , ନିଜ ଜବରଦସ୍ତ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ର ଫାଇଦା ଉଠାନ୍ତୁ , ବାହାରକୁ ବାହାରନ୍ତୁ , କିଛି ନୁଆ ସଂମ୍ପର୍କ ବନାନ୍ତୁ , ମାମଲା ବୁଝାମଣା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ , ଯୋଜନାଗୁଡିକ ମନୋଭାବ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିପାରେ , ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ମିଳିପାରେ ।

ସିଂହ ରାଶି : ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ , ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହାୟତାରୁ ଆପଣ ବଡରୁ ବଡ ଅସୁବିଧା ସହଜରେ ଦୁର କରିପାରିବେ , ପୁରୁଣା ନିବେଶରେ କ୍ଷତି ଆସିପାରେ , ନିଜ ସହ ଭବ୍ୟ ଆୟୋଜନରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣଙ୍କ ପାଖ ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ସହ ବିବାଦରେ ପଡିପାରନ୍ତି , ଜାଗା ବାଡି ସହ ଯୋଡି ହୋଇଥିବା ମାମଲା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପକ୍ଷରେ ହୋଇପାରିବ , ଅଧୁରା ଇଚ୍ଛା ପୁରା କରିବାରେ ପରିଶ୍ରମ କରିବେ , ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ମାମଲାରେ ସବୁ କିଛି ଭଲ ରହିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥିତିରେ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା ରହିବ , ଶତ୍ରୁ ହାନି ପହଞ୍ଚାଇବାପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ , ଆପଣଙ୍କୁ ବିଦେଶ ସଂମ୍ପର୍କରେ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ବିଜନେସ୍ ରେ ଭୁଲ୍ ଫଇସଲା ନେଇପାରନ୍ତି , ଏହି ସବୁ କୁ ନେଇ ମନ ଅସ୍ଥିର ରହିବ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହା ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ହେବ କି କାହା ସହ ବି ସଂମ୍ପର୍କ ଖରାପ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଆପଣଙ୍କୁ ମୁଡ୍ ଭଲ ରଖିବାର ଅଛି , ଏଥିରେ ଘରର ମାହୋଲ୍ ବି ଭଲ ରହିବ ,

sai baba

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟସ୍ତତା ହୋଇ ରହିବେ , ଚିନ୍ତାରେ ପଡିପାରନ୍ତି , କେଉଁ ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇପାରେ , ଲମ୍ବା ରୋଗରେ ପଡିଥିବାରୁ ତାହା ଆଜି ସୁସ୍ଥ୍ୟ ହୋଇଯିବ , ନବିନ ପଦ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବା ସଂମ୍ଭବ ଅଛି , ଆଜି ସମାଜରେ ଆପଣଙ୍କ ଏକ ଅଲଗା ପରିଚୟ ମିଳିବ , ସୁର୍ଯ୍ୟାସ୍ତ ପରେ ମହତ୍ତ୍ୱପୁର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବୁଝିବିଚାରି କରନ୍ତୁ , ପ୍ରେମ ମାମଲାରେ ଦିନଟି ଭଲ ହେବ  ,

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରଗତି ହେବ , ପୈତୃକ ସଂମ୍ପତ୍ତି ଲାଭ ହେବ , ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବାର ସଙ୍କେତ ଅଛି । ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ , ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦମୟ ହେବ , କାମକାର୍ଯ୍ୟରେ ମନ କମ୍ ଲାଗିବ , ଲେଣଦେଣରେ ସାବଧାନୀ ରଖନ୍ତୁ । ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂବନ୍ଧ ମଜବୁତ୍ ହେବ , ଓ ଆପଣ ଯେବେ ଚାହିଁବେ ନିଜ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ପୁରା ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବେ , ଯାତ୍ରାର ସମ୍ଭାବନା ରହିବ ।

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାମରେ ବିଚଳିତ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ କିଛି ନୁଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ମନ ବଳାଉଛନ୍ତି , ଅଚାନକ ହୋଇଥିବା ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ସାକ୍ଷାତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟୀ କରିପାରେ , ଯଦି ଆପଣଙ୍କ ଲାଇଫ୍ ରେ ଏକେଲା ଅଛନ୍ତି ଜଲଦି ହିଁ କାହାର ପ୍ରେମରେ ପଡିପାରନ୍ତି , ଆପଣ ନିଜ କାମକୁ ରୁଚି ରଖିବା ପୂର୍ବରୁ ଅଧିକା ବଢିବ , ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ ସଂବନ୍ଧରେ ସୁଧାର ଆସିବ , ଜରୁରୀ କାମ ନିପଟାଇଦିଅନ୍ତୁ ।

red-rose

ମକର ରାଶି ; ଆଜି ଟୀକିଏ ଚେଷ୍ଟାରେ ଅଟକିଥିବା କାମ ପୁରା ହୋଇଯିବ , ଆଜି ଯେଉଁ କ୍ଷେତ୍ରରେ କାମକରିବେ ତାହା ସଫଳତା ପାଇବେ , ଏହି ସଫଳତା ହାସିଲ୍ କରିବାକୁ ବହୁତ ସଂଘର୍ଷ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ , ଚାକିରି ଓ ବିଜନେସ୍ ସଂବନ୍ଧିତ ମାମଲାରେ ଭଲ ଦିନ କଟିବ , ଆପଣ ଅଧିକା ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସାମିଲ୍ ହୋଇପାରିବେ , ଓ ସମୟର ଅଭାବ ଅନୁଭବ କରିବେ , ସହକର୍ମୀ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ମିଳିବ , କହିବାରେ ସଂୟମ ରଖନ୍ତୁ , କାହା ସହ ବାଦବିବାଦ ଝଗଡାରେ ପଡନ୍ତୁ ନାହୀଁ ମାମଲା ଖରାପ ହୋଇପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ଛୁଆଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଗର୍ବ ଓ ଖୁସି ନେଇପାରିବ , କେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ , ଲେଣଦେଣରେ ଭୁଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଆଘାତ ଲାଗିବାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , କେଉଁ ନୁଆ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ବିତ୍ତିୟ ମାମଲାରେ ସୁଧାର ଆସିବ , ଖେଳପ୍ରେମୀଙ୍କର ନିଜ ପ୍ରତିଭା ଦେଖାଇବାର ଅବସର ପାଇବେ , ଆଜି ଅଫିସ୍ ରେ କାମର ବୋଝ ଅଧିକା ହୋଇପାରେ,  ବଡ ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ହେବ , ପ୍ରେମ ସଂବନ୍ଧ ମଜବୁତ୍ ହେବ , ଛାତ୍ର ମାନେ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବେ , ଆସୁଥିବା ସମୟରେ ଲୋକେ ଆର୍ଥିକ ସମୃଦ୍ଧ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆଜିର ଅଟକିଥିବା କାମ ପୁରା ହୋଇପାରେ , ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୁଳ ଅଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *