ଝିଅଟି ଏକ ଦୂର୍ଘଟଣା ପରେ କାହାକୁ ଚିହ୍ନିପାରିଲା ନାହିଁ , ବୟଫ୍ରେଣ୍ତ କରିଲେ ଏହି ପରି ଫେରାଇଆଣିଲେ ସ୍ମୃତି ଶକ୍ତି …

ଜାପାନର ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ମରୁୟାମା ଏକ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା ନିଜ ସ୍ମୃତି ଶକ୍ତି ହରାଇ ବସିଲେ , ହୋସ୍ ଆସିବାପରେ ତାର ବାପା ମା ଓ ବୟଫେଣ୍ତକୁ ଚିହ୍ନିବାରେ ମନା କରିଦେଲା , ଗାର୍ଲଫ୍ରେଣ୍ତର ସୃତି ଶକ୍ତି ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ସେ ବହୁତ ପ୍ରୟାସ କରିଥିଲା , ପରିଶେଷରେ ସେ ସଫଳ ହୋଇଗଲା ।ମରୁୟାମା ଓ ଲି ହୁଆୟୁ ପ୍ରାୟ ଦେଢ ବର୍ଷ ସାଥିରେ ଥିଲେ । ସେହି ସମୟରେ ଯାହା ସୃତି ଥିଲା ସେ ଆଶାରେ ମରୁୟାମାଙ୍କ ସୃତିକୁ ଫେରାଇ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ , କେବେ ନିଜ ଗିଫ୍ଟ ଲେଟର୍ସ ଦେଖାଯାଇଥିଲା , କିଛି ଆଉ କଥାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲା , ତାପରେ ଗୋଟିଏ ଦିନ ଲି ମରୁୟାମା କହନ୍ତି କି ସେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡି ଦିଅନ୍ତୁ , କିନ୍ତୁ ମରୁୟାମା ଏହି କଥା ଶୂଣିକରି ଚୁପ୍ ହୋଇଯାଏ ।

ଲି ହୁଆୟୁ କହିଲେ କି ଏହା ସତ କି ତୁମେ ନିଜ ସୃତି ଶକ୍ତି ହରାଇ ସାରିଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ଆମେ ନୁଆ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବା , ସେମିତି ମରୁୟାମା ଡାକ୍ତର ତାଙ୍କୁ ଉପଦେଶ ଦେଇଥିଲେ କି ନିଜ ପାଖରେ ଏକ ଡାୟରୀ ରଖିଥିଲେ ଓ ଦିନେ ଦୁଇ ଦିନ ପୂର୍ବରୁ ହୋଇଥିବା ଘଟଣା କୁ ଲେଖିକରି ଦିଅନ୍ତୁ , ତାପରେ ଲି ତାଙ୍କୁ ଯେଉଁ କଥା ତାଙ୍କ ସ୍ମୃତି ଫେରାଇଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା , ମରୁୟାମା ତାକୁ ଡାଏରୀରେ ଲେଖିନିଅନ୍ତି ।

ତାପରେ ମାରୁୟାମା ଲି ଙ୍କୁ ପ୍ରେମର ନିବେଦନ କରିବାକୁ ମନ ବଳାଇଲେ , ଲି କହିଲେ କି ସବୁ ସମୟରେ ମୋର ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ଧନ୍ୟବାଦ , ମୋର ତିରସ୍କାର କରିବାପରେ ବି ତୁମେ ମୋତେ ବୁଝିପାରିଲ , ମୋତେ ସହ୍ୟ କଲ , ନିଜ ଆପଣା ଓ ବହୁତ ଖାସ୍ କରିପାରିବ ,

ସେମିତି ଲୁ ହୁଆୟୁ ଏକ ଟିଭି ଶୋ ରେ କହିଲେ କି ଡାକ୍ତର ମୋର ଅବସ୍ଥା ଓ ଖରାପ ହେଉଛି , ମୋର ସୃତି ଶକ୍ତି ଆଉ ହରାଇପାରିଥାନ୍ତି , ମୁଁ ଲିଙ୍କୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ହରାଇନେଇଥାନ୍ତି , କିନ୍ତୁ ଏମ୍ନୋସିଆ ଯୋଗୁଁ ଆଉଥରେ ମୋତେ ନିଜ ବୟଫ୍ରେଣ୍ତର ପ୍ରେମ କରିବାର ମଉକା ମିଳିଲା , ଏହା କିଛି ମାୟନା ରଖେ ନାହିଁ କି ମୋତେ କେତେ ମନେ ଅଛି , ଖାଲି ମୁଁ ଚାହୁଛି କି ତାର ପ୍ରେମ ହରାଉଛି ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *