ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ସହ ରହିକରି ଜୀବନର ସବୁ ସୁଖ ଦେଇଥାନ୍ତି ଏହି ୩ ଟି ନାମ ବାଲି ମହିଳାମାନେ – ଦେଖନ୍ତୁ କେଉଁ ନାମ ସାମିଲ ଅଛି..

ବିବାହ ବନ୍ଧନ ବହୁତ ପବିତ୍ର ବନ୍ଧନ ହୋଇଥାଏ , ଯାହା ବିଶ୍ୱାସରେ ଚାଲେ , ଯେବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଶ୍ୱାସ ରହିଥାଏ ,ତେବେ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହର ଏହି ବନ୍ଧନ ଏକ ମଜବୁତ୍ ବନ୍ଧନ ପରି ରହିଥାଏ , ପୁରୁଣା ଜମାନାରେ ବିବାହର ରୀତିନିତି ଯାଞ୍ଚ କରି ଏକ ଭଲ ଜୀବନସାଥୀ ଖୋଜା ହେଉଥିଲା , କିନ୍ତୁ ଆଜିର ସମୟରେ ଏକ ଭଲ ଜୀବନସାଥି ବାଛିବା ବହୁତ ଆବଶ୍ୟକ ଅଟେ, ଯାହା ଜୀବନସାରା ସାଥିରେ ରହିପାରିବ, ଯାହା ଉପରେ ଭରସା କରିହେବ , ଆଜି ଆମର ଏହି ଲେଖରେ ଏମିତି ତିନୋଟି ନାଁର ମହିଳାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଊଛୁ , ଯିଏ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କର ସହ ରହିଥାନ୍ତି , ଓ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଆନ୍ତି , ଓ ପୁରା ବିଶ୍ୱାସର ସହ ନିଭାଇଥାନ୍ତି ।

M ନାମକ ମହିଳା : ଏହି ମହିଳା ମାନେ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ଦେବାପାଇଁ ବହୁତ ରୁଚିକର ମାନାଯାଏ , ଅଧିକାଂଶ ମାମଲାରେ ଦେଖାଯାଇଛି କି ଏହି ପ୍ରକାରର ମହିଳା ପ୍ରେମର ସ୍ଥିତିରେ ପୁଅମାନଙ୍କର ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତି , କାରଣ ଏମାନଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଉପରେ ଭରସା ନଥାଏ , ଓ ସେମାନେ ଖୋଲା ହୃଦୟରେ କଥା ହେବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି , ଓ ପୁଅମାନଙ୍କର ସହ ପାଦରେ ପାଦ ମିଶାଈ ଚାଲନ୍ତି , ଓ ଏମାନେ ଝିଅମାନଙ୍କର ଯାହା କାମ କରିବାପାଇଁ ବି ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି , ଯଦି ସେମାନେ କେଉଁ ପୁଅକୁ ବିବାହ କରିନିଅନ୍ତି ତେବେ ତାଙ୍କ ସହ ଜୀବନ କଟାଇବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି , ଆପଣ ଏହି ଝିଅମାନଙ୍କର ଉପରେ ଭରସା କରିପାରିବେ ।

T ନାମକ ମହିଳା : ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ କି ଏହି ନାମକ ମହିଳାମାନେ ବହୁତ ଭଲ ସ୍ୱଭାବର ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ହସି ମଜାକ୍ କରିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ , ସେଥିପାଇଁ ମଜାକ୍ ରେ ଏମାନେ ଆଗରେ ରୁହନ୍ତି , ଯାହା ଦ୍ୱାରା ତାଙ୍କୁ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କର ତରଫରୁ ଗାଳି ବି ହୋଇଥାଏ , ଏହି ଝିଅମାନଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଭରା ହୋଇଥାଏ , କିନ୍ତୁ ନିଜ ସ୍ୱଭାବ ଚଞ୍ଚଳ ହେବା କାରଣରୁ ସେମାନେ ବହୁତ ମଜାକିଆ ହୋଇଥାନ୍ତି , ଏହି ଝିଅମାନଙ୍କ ଉପରେ ଭରସା କରିପାରିବେ , ଏମାନେ ନିଜ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଜୀବନ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ।

S ନାମକ ମହିଳା : ଏହି ମହିଳାମାନେ ସ୍ୱଭାବରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ମିଶାଳିଆ ହୋଇଥାଏ । ଯାହାର କାରଣରୁ ଏହି ମହିଳାମାନେ ଅଲଗା ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସବୁବେଳେ ଆଗୁଆ ରୁହନ୍ତି , ଏହି S ନାମ ଥିବା ମହିଳାମାନେ ସବୁବେଳେ ନିଜ ଉପରେ ନିର୍ଭର ରହିଥାନ୍ତି , ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଏମିତି ଅନୁଭବ ହୋଇଥାଏ ଯାହାକି ତାଙ୍କର ପାର୍ଟନର ଯାହା ବି କହିଥାନ୍ତି ସେ ସେମିତି ଯେତେ ବି କହିଥାନ୍ତି ଏହି ନାଁର ଝିଅମାନେ ନିଜ ପାର୍ଟନରର ସବୁ କଥା ମାନିଥାନ୍ତି ।

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *