ଫିଲ୍ମ ପାଇବାର ଇଚ୍ଛା ରେ ଏହି ଡାଇରେକ୍ଟର ଙ୍କ ସହିତ ଶୋଇ ଥିଲେ ଅୟସୂର୍ଯ୍ୟା ରାୟ । ଖୁଲାସା ରେ ସଦମା ରେ ଅଛନ୍ତି ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଯେପରି କି ଆମ ମାନଙ୍କୁ ବଲିଉଡ ର ଖବର ସୁଣିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥାଏ କି ବଲିଉଡ ର ସବୁଠୁ ବିବାଦିୟ ଘେର ରେ ରହି ଥିବା ଡାଇରେକ୍ଟର ହେଉ ଛନ୍ତି । ସୁବାସ ଘୋଇ କେବେ ନା କେବେ ଏହି ନାମ ଆପଣ ମାନେ ସୁଣି ନିଶ୍ଚିତ ସୁଣି ଥିବେ । ସୁବାସ ଭୋଇ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଘର ରେ ରହି ଥିବା ବେଳେ ଖିନ୍ତୁ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ସେ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିବାଦ ଘେର ରେ ଫସି ଛନ୍ତି ତାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ।

ତେବେ ଏହି ଦିନ ରେ ଗୋଟିଏ ଇଣ୍ଟର୍ଭିୟୁ ରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅୟସୁରିଆ ରାୟ ବଚ୍ଚନ । ମାନେ ଅମିତା ବଚ୍ଚନ ଙ୍କ ବୋହୁ ଙ୍କ ମୁଖ ରୁ ସୁଣିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିଲା କିଛି ଏମିତି କଥା ଜାହା ସୁଣିବା ପରେ ପରେ ଏବେ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଏବେ ପୂରା ସଦମା କୁ ଚାଲି ଜାଇ ଛନ୍ତି ।

ତେବେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ସେ ସେହି ଇଣ୍ଟର୍ଭିୟୁ କହି ଛନ୍ତି କି ସମୟ ର କାଳ ରେ ସେବି ଦିନେ ଏହି ଫେମସ ଡାଇରେକ୍ଟର ସୁବାସ ଭୋଇ ଙ୍କୁ କାମ ମାଗିବା ପାଇଁ ଜାଇ ଥିବା ବେଳେ ସେ ତାଙ୍କ ପାଖରେ ସେଷ ରେ ରାତ୍ରୀ ଜାପନ କରିବା ପାଇଁ ବି ପଛେଇ ନ ଥିଲେ । ତେବେ ତେବେ ଏବେ ଏହି ଘଟଣା ବାହାରିବା ର ମାନେ ହେଲା କି ଏହି ଦିନ ରେ ଅୟସୁରିଆ ରାୟ ବଚ୍ଚନ ଙ୍କର ଗୋଟିଏ ବୁକ୍ ଲଞ୍ଚ ହୋଇ ଥିବା ବେଳେ ସେ ସେହି ଥିରେ ତାଙ୍କ ର ଜିବନୀ ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ କହି ଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିଲା ।

ଏହି ବହିର ନାମ ହେଲା ମିଜାଜ କାରନାମା । ତେବେ କେବଳେ ସେ ଏହି ବିଷୟ ରେ ଏହି ବହି ରେ କହି ନାହାଁନ୍ତି ବରଂ ସେ ସୁବାସ ଭୋଇ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ ଲେଖି ଛନ୍ତି କି ସେ କିପରି ଭାବେ ତାଙ୍କୁ କାମ ବଦଳ ରେ ରିତ୍ରୀ ଜାପନ କରିବା ପାଇଁ କହି ଥିଲେ । ବୋଲି । ଏପରି ବେଳେ ଏବେ ଏହି ନେଇ ବଚ୍ଚନ ପରିବାର ଚିନ୍ତିରେ ପଡି ଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *