ମେସିନ୍ ଗାର୍ଲ – ସେକ୍ସ କରିବାରେ କେଉଁ ମେସିନ୍ ଠାରୁ କମ୍ ନୁହେଁ ଏହି 21 ବର୍ଷର ଝିଅ ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ସାଧାରଣ ଭାବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ଥିବେ ସେକ୍ସ କରିବା ରେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମହିଳା ମାନେ ବହୁତ ଅଧିକ ହୋଇ ଥାନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ପରି ବେଳେ ଏଠାରେ ଏିତି ବି ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥାଏ । ଯେଉଁ ମାନ ଙ୍କ ପାଇଁ ତାଙ୍କର ଲାଇଫ୍ କେବଳ ହିଁ ସେକ୍ସ ହୋଇ ଥାଏ । ତେବେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସେହି ପରି ଜଣେ ମହିଳା ଯିଏ ବ୍ରିଟେନ ରେ କମ୍ପୟୁଟର ସାଇନ୍ ର ଛାତ୍ର ରହିଛନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣି ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ସେ ପ୍ରତ୍ୟେକ ସପ୍ତାହ ରେ ତିନି ଥର ଅଲଗା ଅଲଗା ଲୋକ ମାନଙ୍କ ସହିତ ରହି ଥାଏ । ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ବନେଇ ଥାଏ ।

ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜାହାଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଜାଉଛୁ । ତାଙ୍କୁ ଲୋକ ମାନେ ସେକ୍ସ ମେସିନ୍ ଏଲିନା ଡିସାଇନ୍ ଭାବେ ଜାଣି ଛନ୍ତି । ତେବେ ପୂରା ବ୍ରିଟେନ୍ ର କେଉଁ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ସହିତ ସେ ରାତି କଟେଇ ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ଆପଣ ମାନେ କହି ପାରିବେ ନାହିଁ । ଏମିତି ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜାଣି ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିବ କି ତାଙ୍କୁ ଏହି ଦିନ ରେ ବ୍ରିଟେନ୍ ରେ ବ୍ରିଟିସ୍ ହାର୍ନେସ୍ଟ ସୁଡୁଟ୍ ନାମର ଆକ୍ଯା ମଧ୍ୟ ମିଳିଛି ।

ଏମିତି ରେ ମିଳି ଥିବା ଖବର ଅନୁସାରେ ଏହି ଯୁବତୀ ଜଣଙ୍କ ଆଜକୁ ପ୍ରାୟ 5 ବର୍ଷ ହେବ ଏମିତି କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଥାନ୍ତି । ଏବଁ ଏଥି ପାଇଁ ସେ ଗୋଟିଏ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କ ପାଖରୁ 500 ପାଉଣ୍ଡ ମଧ୍ୟ ନେଇ ଥାନ୍ତି । ତେବେ ଲୋକ ମାନେ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭାଉ ଦେଇ ଥାନ୍ତି । ବୋଲି ଜଣା ପଡିଛି । ଏହି ଦିନ ରେ ତାଙ୍କର କିଛି ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଭାଇରଲ ହେଉ ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି । ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣେଇବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ଗୋଟିଏ ମହିଳା ର ସେକ୍ସ ପାୱାର ଗୋଟିଏ ପୁରୁଷ ଠାରୁ 10 ଗୁଣା ଅଧିକ ହୋଇ ଥାଏ । ଏବଂ ସେମାନେ ବହୁତ ସମୟ ରେ ଏହାକୁ ବେଶୀ ସମୟ ରୋକି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ । ତେବେ ସେହି ସମୟ ରେ ସେମାନେ ନିହାତି ଗୋଟିଏ ସାଥି ଖୋଜି ଥାନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *