ଏହା ହେଉଛି ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ର ସେହି ସିନ୍ ଜାହା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କେବେ ବି ଦେଖା ଯାଏ ନାହିଁ । ଏକା ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଆଜି ଆମେ ସ୍ରିନ୍ ଉପରେ ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ କରୁ ଥିବା ପର୍ନ ଷ୍ଟାର ଙ୍କ କିଛି ରହସ୍ୟ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିବୁ । ଜାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଲେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ବହୁତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଯେବେ ବି କୈଣସି ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ଦେଖନ୍ତି । ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଭାବି ଥିବେ କି ସେଠାରେ ଦୁଇ କୋପୁଲ ମାନେ ଆନନ୍ଦ ରେ ବହୁତ ସମୟ ଧରି ପର୍ନ ର ମଜା ନେଉ ଛନ୍ତି । ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ଏହା ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଭୁଲ ।

କଣ ଆପଣ ମାନେ କେବେ ଜାଣି ବା ପାଇଁ ଚାହିଁ ଛନ୍ତି କି । ଗୋଟିଏ ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ବେଳେ ପର୍ନ ଷ୍ଟାର ମାନେ ବିନାମ ଖିଆ ପିଆ ରେ ହିଁ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଧରି ସେମାନେ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ କରିବା ରେ ଲାଗି ଥାନ୍ତି । ଏମିତି ବେଳେ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ ଏଥି ପାଇଁ ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ମଧ୍ୟ କରି ଥାନ୍ତି । ତେବେ ଜାଇ ଗୋଟିଏ ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ହୋଇ ଥାଏ । ଏବଂ ପରେ ପରେ ତାହା ଆପଣ ମାନେ ଦେଖି ପାରନ୍ତି । କେବେ କେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏପରି ବି ଦେଖିବା ପାଇଁ ପାଇ ଥାନ୍ତି କି ସେମାନେ ବହୁତ ସମୟ ଧରି ସେକ୍ସ କରି ମଧ୍ୟ ଥକନ୍ତି ନାହିଁ ।

କିନ୍ତୁ ଏହା ଭୁଲ ତା ଭିତରେ ସେମାନେ ବହୁତ ର ଟେକ୍ ନେଇ ଥାନ୍ତି । ଏହି ଦିନ ରେ ଗୋଟିଏ ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ର ଡାଇରେକ୍ଟର ଙ୍କୁ ପଚାରିବାରୁ ଜଣାମ ପଡିଲା କି ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ହେଉ ଥିବା ବେଳେ ସେଠାରେ 8 ରୁ 15 ଜଣ ଲୋକ ମାନେ ରହି ଥାନ୍ତି । ଏବଂ ଏହା କେବେ କେବେ 8 ରୁ 2 ଦିନ ମଧ୍ୟ ହୋଇ ଥାଏ ।

ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଭାବି ପାରୁଛନ୍ତି ତ ଗୋଟିଏ ପର୍ନ ,ସିନ୍ ପାଇଁ ସେମାନେ କେତେ ପରିମାଣ ରେ କଷ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି । ଏମିତି୍ ରେ ବହୁତ ଥର ଲୋକ ମାନେ ସନ୍ଧେହ ରେ ପଡି ଜାଆନ୍ତି କି ଯୁବତୀ ମାନେ ବହୁତ ଜଣଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରୁ ଥିବା ବେଳେ ଯୁବକ ମାନଙ୍କୁ HIV ହେବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ । କିନ୍ତୁ ଆମେ କହିବା କି ତାହାର ପ୍ରତିରୋଧ ପାଇଁ ସେଠାରେ ବ୍ୟବସ୍ଥା ରହି ଥାଏ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *