ଜେଲ୍ ଯିବା ଭୟ ରେ ପୋଲିସ୍ ବାଲା ଙ୍କ ସହିତ ଶୋଇବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇ ଗଲେ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ , କହିଲେ ଆଜି ରାତି ରେ ତୁମେ ମୋର ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ଏମିତି ରେ ଆଜିର ଦିନ ର କଥା ଯିଦି ଆମେ ମାନେ କହିବା ତେବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଗୋଟିଏ ଏମିତି ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ହୋଇ ଗଲାଣୀ । ଯେଉଁ ଠାରେ କି କିଛି ଖବର ଲୁଚି ରହୁ ନାହିଁ । ଏବଂ ଏହା ଆଗକୁ ମଧ୍ୟ ଲୁଚି ରହିବାର ଦେଖିବେ ନାହିଁ । ତେବେ ଏହି ସବୁ ପରିସ୍ଥିତି ରେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସେମିତି ହିଁ ଗୋଟିଏ ଖବର ନେଇ ଆସିଛୁ ।

ଯେଉଁ ଠାରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ଜେଲ୍ ଯିବା ଭୟ ରେ ପୋଲିସ୍ ବାଲା ଙ୍କ ସହିତ ଶୋଇବା ପାଇଁ ରାଜି ହୋଇ ଗଲେ ଆମେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଯେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଙ୍କ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଚାହୁଁଛୁ ସେ ହେଲେ ଆମେରିକା ର ସୁପର ମଡେଲ୍ ମେୟର । ଆପଣଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ଏହି ଦିନ ରେ ସେ ରାସ୍ତା ରେ ଟ୍ରାଫିକ୍ ନିୟମ କୁ ଭାଙ୍ଗି ଥିବା ବେଳେ ପୋଲିସ୍ ଧରି ଥିଲା । ଏବଂ ସେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସ୍ ର କୋବଳ ରୁ ଛାଡ ପାଇବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ନିଜର ଭାଷା କୁ ପ୍ରୋୟଗ କରି ଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ କହିବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି । ସେ ସେଠାକାର ପୋଲିସ୍ କହି ଥିଲେ । ଦୟାକରି ମତେ ଛାଡି ଦିଅ ମୁଁ ତୁମକୁ ଖୁସି କରି ଦେବି ଏମିତି ରେ ସେ ନିଜ ବିଛଣା କୁ ଡାକି ଥିବା ବେଳେ କିନ୍ତିୁ ପୋଲିସ୍ ଏହି ଅଫର କୁ ଠୁକରାଇ ଦେଇ ଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳି ଥିଲା । ଏବଂ ସେ ପରେ ପରେ ମୟର ଙ୍କୁ ହିରାସତ ରେ ନେଇ ଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି ।

ତେବେ ଏହି ସବୁ ବେଳେ ସେ ଏବେ ଜେଲ୍ ରେ ରହି ଥିବା ଜଣା ପଡିଛି । ତେବେ ଏହି ଖବର କୁ ନେଇ ବର୍ତମାନ ସମୟ ରେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଛାଇବା ରେ ଲାଗି ଥିବା ମଧ୍ୟ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି କାରଣ ମୟର ହେଉଛନ୍ତି । ଆମେରିକା ର ଗୋଟିଏ ସୁପର ମଡେଲ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *