ମୁଁ ବାପାଙ୍କ କୋଳରେ ରେ ବସିଥିଲି , ବାପା ପୁଣି ପର୍ନ ଫିଲ୍ମ ଚଲେଇ ଦେଲେ, ପୁଣି ଆମେ ଦୁହେଁ କୋଣ୍ଟ୍ରଲ କରି ପାରିଲୁନି, ଆଉ ତା ପରେ..।

ଗୋଟିଏ ପିତା ଏବଂ ଝିଅ ର ସେକ୍ସଉଆଲ ରିଲେସନ ରଖିବା ନେଇ ଲୋକ ମାନଙ୍କୁ ଏହି ଖବର ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ରେ ପକେଇ ଦେଇଛି । ଝିଅ କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ଦେଖି କରି ହିଁ ପିତା ର ପ୍ରଥମ କିସ୍ ହିଁ ବାପ ଓ ଝିଅ ସଂମ୍ପର୍କ କୁ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ପରିବର୍ତନ କରିଦେଲା । 24 ବର୍ଷ ର ନତାସା ନିଜ ଜିବନ କୁ ଗୋଟିଏ କେବେ ବି ନ ଭୁଲିବା ବାଲା କାହାଣୀ ଟେ ବନି ଦେଇ ଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ମିଳି ଅଛି ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ନତାସା ନିଜ ପିତା ଙ୍କ ସହିତ ପୂରା ଦୁଇ ବର୍ଷ ସେକ୍ସ ର ସଂମ୍ପର୍କ ରେ ଯୋଡି ରହିଲେ । ତେବେ ଡେଲି ଷ୍ଟାର ର ସୂଚନା ମୁତାବିକ 19 ବର୍ଷ ବୟସ ରେ ଯେତେ ବେଳେ ସେ ପ୍ରଥମ ଥର ନିଜ ପିତା ଙ୍କୁ ଭେଟ କରି ଥିଲେ ତେବେ ଠାରୁ ପିତା ଙ୍କୁ ସେକ୍ସୁଆଲ ଆଟ୍ରାକ୍ଟିଭ୍ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା । ଏବଂ ନତାସା ସେଥିରେ ପଡି ଗଲେ । ଏବେ କେବଳ ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ହିଁ ନତାସା ନିଜେ ମାନି ଛନ୍ତି କି ଏହି ସଂମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ସେ ନିଜ ପାଖରେ ଲଜ୍ଜିତ ଅଟନ୍ତି ବୋଲି । ତେବେ ସେ ଏହି କଥା ବି କହି ଛନ୍ତି କି ମେତେ ଏହା ଜଣା ନ ଥିଲା କି ବାପା ଏବଂ ଝିଅ ଙ୍କ ସେକ୍ସୁଆଲ ସଂମ୍ପର୍କ କଣ ହୋଇ ଥାଏ । କିନ୍ତୁ ଏବେ ଜଣା ପଡିଲା । ତେବେ ଏଥିରେ ଆମେ ମାନେ ସବୁ ବେଳେ ନିଜ ନିଜ ସାଥି ଦେଲେ ।

ତେବେ ଏପରି ବେଳେ କହିବା ପାଇଁ ଗଲେ ନତାସା ଙ୍କୁ କେବେ ବି ଜଣା ପଡି ନ ଥିଲା କି ସେ ତାଙ୍କର ପିତା ବୋଲି । ପରେ ପରେ ସେ ଏହି କଥା ଯେତେ ବେଳେ ଅନୁଭବ କରି ପାରିଲେ । ତେବେ ସେ ପଛରେ ନିଜ ପିତା ବୋଲି ଜାଣିଲେ । ଏବଂ ଏମିତି ବେଳେ ପିଲା ଟି ବେଳି ନତାସା ତାଙ୍କ ପିତା ଙ୍କୁ ଦେଖି ନ ଥିବା ବେଲେ ସେହି ଭିତରେ ଏହି ପରି ଗୋଟିଏ ଘଟଣା ହୋଇ ଜାଇ ଥିଲା । ତେବେ ପରେ ପରେ ମାଁ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତି ରେ ଯେତେ ବେଳେ ଜାଣିଲେ କି ସେ ତାଙ୍କ ପିତା ବୋଲି । ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଏହା ର ଅନୁଭୁତଚି ହେଲା । ଏହି ଘଟଣା ଟି ଇଉରୋପ ରେ ରହୁ ଥିବା ଗୋଟିଏ ପରିବାର ଅଟେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *