କେରଳ ଝିଅ ସହ ବିଲରେ ହୋଇଗଲା କିଛି ଏମିତି, ଭିଡିଓ ହୋଇଗଲା ଭାଇରାଲ : ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

ଆପଣ ମାନଙଅକୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ ଏମିତି ରେ ଆମେ କେରଳ ରେ ଏହି ନିକଟ ବର୍ତି ସମୟ ରେ ଘଟି ଥିବା ଘଟଣା ସଂମ୍ପର୍କ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବା ତଥା ଏହି ବିଷୟ ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ସୂଚନା ଦେବା ପାଇଁ ଆସିଛୁ । କେରଳ ଆଜିର ଦିନ ମାନଙ୍କରେ ଆମ ଦେଶ ର ଗୋଟିଏ ଏମିତି ରାଜ୍ୟ ପାଲଟିଛି ଯେଉଁ ଠାରେ କି ଏବେ ହିନ୍ଦୁ ଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ କମ୍ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ତଥା ସେଠାରେ ହିନ୍ଦୁ ଙ୍କ ମରିବା ସଂଖ୍ୟା ବି କିଛି ପରିମାଣ ରେ କମ୍ ନୁହେଁ । ତେବେ ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ସେଠାରେ ବାମପନ୍ଥୀ ସରକାର ଏବଂ ଆର ଏସ୍ ଆଇ ର କାର୍ଯ୍ୟ କର୍ତା ମାନଙ୍କ ହତ୍ୟା କରା ଜାଉ ଥିବା ଏହା ହେଲା ଗୋଟିଏ ସାଧାରଣ ଘଟଣା ଅଟେ ।

ତେବେ ଏହି ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ରେ ପ୍ରାୟ 50 ରୁ ଉର୍ଧ ଆର ଏସ୍ ଆଇ ର କର୍ମି ମାନଙ୍କୁ ମରଣ ମୁହଁ କୁ ଠେଲି ଦେଇ ଥିବା ଜଣା ପଡିଛି । ଏମିତି ବେଳେ 2016 ରେ ପୁଣି ଥରେ ସେଠାରେ ବାମ ପନ୍ଥୀ ର ,ସରକାର ଆସି ଥିବା ବେଳେ ଏହି ଦିନ ମାନଙ୍କ ରେ ସେଠାକାର ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଠିକ୍ ସେହି ପରି ରହିଥିବା ଜଣା ପଡେ । କେରଳ ରେ ଏବେ PFI ଯେମିତି ଆତଙ୍କ ବାଦୀ ମାନେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇ ପଡି ଛନ୍ତି । ଏମିତି ବେଳେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେବା ପାଇଁ ଚାହିଁବୁ କି ସେଠାରେ ଯଦି କେହି ହିନ୍ଦୁ ଯୁବତୀ ମୁସଲିମ୍ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କି ବିବାହ ବା ପ୍ରେମ କରିବା ପାଇଁ ମନା କରି୍ ଦିଏ ତେବେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ତାହାର ଗାଏବ ହବାଟା ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇ ରହି ଥାଏ । ଏବଂ ପରେ ପରେ ତାର ଅବସ୍ଥା କିଛି ଏମିତି ହିଁ ହୋଇ ଥାଏ ।

ଆପଣ ମାନେ ଯେଉଁ ପରି ଭାବେ ଏହି ଫୋଟ ମାନଙ୍କ ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ଫାଉ ଛନ୍ତି । ତେବେ ଏହି ଦିନ ରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ରେ ଘୁରି ବୁଲୁ ଥିବା କିଛି ଫୋଟ ଯେଉଁ ଥିରେ କି ହିନ୍ଦୁ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କୁ ତଥା ଏହାର ଭିଡିଓ ବି ଏବେ ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ଭାଇରଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ଏମିତି ବେଳେ ଏହି ଉପରେ ଆମ ଭାରତ ସରକାର ଙ୍କ କିଛି ପଦକ୍ଷେପ ନ ଥିବା ବେଳେ । ଏହା ସମାଲୋଚନା ବି ହୋଇ ନ ଥାଏ । ଭାଇରଲ ହେଉ ଥିବା ଫୋଟ ରେ ଗୋଟିଏ ହିନ୍ଦୁ ଯୁବତୀ ଯିଏ କି ଏହି ମୁସଲିମ୍ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରିବା ପାଇଁ ମନା କରି ଥିବା ବେଳେ ସେ କିଛି ଦିନ ପରେ ଜବରଦସ୍ତି ଟେକି ନେଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ଅତ୍ୟାଚାର କରି ଥିବା ଦେଖା ଯାଉଛି । ଏହି ନେଇ ଆପଣଙ୍କର କଣ ରାୟ ରହିଛଇ ଆମକୁ ଜଣାନ୍ତୁ ।

ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *