ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ଖୋଲିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଗୁମର, ରାଜନୀତି ରେ ଏମିତି ହୁଏ ଛି …

kangna

ହାଲୋ ହାଏ ଆପଣମାନଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ଓଡ଼ିଆ ପୋର୍ଟାଲକୁ ସ୍ୱାଗତ ଜଣାଉଛୁ ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଟପିକ ସହିତ ଆଶା କରୁଛି ଆପଣମାନେ ସମସ୍ତେ ଭଲରେ ଥିବେ ତେବେ ଚାଲନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆଜିର ଏହି ଟପିକ। ବନ୍ଧୁଗଣ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚି ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି ଯେ ‘ଆଜି ମୋ ଘର ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ଆସନ୍ତାକାଲି ତୁମର ଗର୍ବ ଭାଙ୍ଗିଯିବ କଙ୍ଗନା ଟ୍ୱିଟରରେ ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି କହିଛନ୍ତି, “ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ତୁମେ ଯାହା କରିଛ ତା ଫଳ ତୁମେ ନିଶ୍ଚୟ ପାଇବ ତୁମେ ମାଫିଆ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ସହିତ ମୋ ଘର ଭାଙ୍ଗି ଏକ ବଡ଼ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଇଥିଲ ଆଜି ମୋ ଘର ଭାଙ୍ଗିଗଲା, ଆସନ୍ତାକାଲି ତୁମର ଗର୍ବ ଭାଙ୍ଗିଯିବ ଏହା ହେଉଛି ସମୟର ଚକ, ମନେରଖିବା ସର୍ବଦା ସମାନ ନୁହେଁ ଏବଂ ମୁଁ ଭାବୁଛି ତୁମେ ମୋତେ ବହୁତ ଭଲ କାମ କରିଛ, ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଆଜି କାଶ୍ମୀରୀ ପଣ୍ଡିତମାନଙ୍କ ଉପରେ କ’ଣ ହୋଇଥାନ୍ତା |

cm

ଆଜି ମୁଁ ଏହି ଦେଶକୁ ପ୍ରତିଶୃତି ଦେଇଛି ଯେ ମୁଁ କେବଳ ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ନୁହେଁ କାଶ୍ମୀରରେ ମଧ୍ୟ ଏକ ଫିଲ୍ମ କରିବି ଏବଂ ମୋର ଦେଶବାସୀଙ୍କୁ ଜାଗ୍ରତ କରିବ କାରଣ ମୁଁ ଜାଣିଥିଲି ଏହା ଆମ ସହିତ ଘଟିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା ମୋ ସହିତ ଘଟିଛି, ଏହାର ଅର୍ଥ କିଛି, ଏହାର ଅର୍ଥ କିଛି ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଭଲ ଯେ ଏହି ନିଷ୍ଠୁରତା ମୋ ସହିତ ଘଟିଛି କାରଣ ଏହାର କିଛି ଅର୍ଥ ଅଛି ଜୟ ହିନ୍ଦ, ଜୟ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ”କଙ୍ଗନା ଗୁରୁବାର ଦିନ ଚଣ୍ଡିଗଡ଼-ମୁମ୍ବାଇ ବିମାନରୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଛି ସେ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ କର୍ଣ୍ଣ ସେନା କଙ୍ଗନାକୁ ସମର୍ଥନ କରିବା ସହ ଶିବସେନାକୁ ବିରୋଧ କରି ସ୍ଲୋଗାନ ଦେଇଥିଲେ। ଆଜି ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା କଙ୍ଗନା ରାଣାଟଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ମ୍ୟୁନିସିପାଲ କର୍ପୋରେସନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଉପରେ ରହିବାକୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଆବେଦନ ଉପରେ ଉତ୍ତର ଦାଖଲ କରିବାକୁ ବିଏମସିକୁ ହାଇକୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି।

kangnaa

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମୁମ୍ବାଇ ମ୍ୟୁନିସିପାଲିଟି କର୍ପୋରେସନର ଏକ ଟିମ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରାନାୱତଙ୍କ ବଙ୍ଗଳାର କିଛି ଅଂଶ ଭାଙ୍ଗିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଯାହା ଏକ ବେଆଇନ ପରିବର୍ତ୍ତନ ବୋଲି କହିଥିଲେ।କଙ୍ଗନାଙ୍କ ଓକିଲ ରିଜୱାନ ସିଦ୍ଦିକି କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଏମସି ଦେଇଥିବା ବିଜ୍ଞପ୍ତିର ଉତ୍ତର ହୋଇସାରିଛି।
ସେ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ କହିଛନ୍ତି, “ବିଏମସି ଦେଇଥିବା ‘ଷ୍ଟପ୍ ୱାର୍କ’ ବିଜ୍ଞପ୍ତି ଏକ ଆଧାର ଏବଂ ବେଆଇନ, ଯେଉଁମାନଙ୍କ ଘରେ କାମ ଚାଲିଛି ସେମାନଙ୍କୁ ଷ୍ଟପ୍ କାମ ଦେବାକୁ ପଡିବ। ସେମାନେ ବେଆଇନ ଭାବେ ଘରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତି, ପଡ଼ୋଶୀ ସମସ୍ତେ। ଧମକ ଦେଇ ପ୍ରବେଶ କଲା। ମୁଁ ଗତକାଲି ନୋଟିସକୁ ଉତ୍ତର ଦେଇଥିଲି। “ମୁ ଆଶା କରୁଛି ଆମର ଏହି ଖବରଟି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗିଥିବ ଯଦି ଟିକିଏ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଜଣାନ୍ତୁ ଏବଂ ତଳ ପେଜରେ ଲାଇକଟିଏ କରିଦିଅନ୍ତୁ ଧନ୍ୟବାଦ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *